ico-point.png  Kde se nacházíme: Poříčí 992, Pohořelice

ico-phone.png  Volejte: 519 424 359

Restaurace a penzion

U  Vavříků

 

Restaurace

 
 

   Restaurace se nachází asi 500 m od centra města, v těsné blízkosti řeky Jihlavy. Její kapacita je 65 osob, venkovní posezení pak pojme osob 70.

   Hosté si mohou vybrat ze široké škály pokrmů, počínaje každodenním poledním menu, sestaveného ze čtyř jídel. Pro osvěžení v horkých letních dnech Vám můžeme, mimo jiné, nabídnout čepovaný Radler Citron nebo naše Frappe.

   Součástí restaurace jsou dále prostory s kapacitou 70 osob k pořádání soukromých akcí, firemních večírků, školení, oslav, svateb apod. Tyto prostory jsou odděleny od těch s každodenním běžným provozem. Mají samostatný vchod i toalety a samozřejmostí je také plně vybavený bar.

   V všech prostorách naší restaurace je Vám k dispozici WIFI zdarma.

   Sportovní nadšenci si u nás mohou na své oblíbence vsadit díky sázkovému terminálu FORTUNA.


Příjímáme platbu stravenkami i platebními kartami.

 

K pohodlnému parkování máme pro naše hosty  parkoviště s 20 stáními.

V zařízení myslivecké chaty, nebo rybářského domova pro Vás rádi připravíme různé slavnostní akce, jako jsou oslavy narozenin, svatební hostiny, promoce, rauty, bankety, firemní akce, školení, schůze, recepce, třídní a ročníkové srazy, ale i smuteční hostiny apod. i s dodávkou občerstvení a pokrmů dle dohody. Vaši akci připravíme dle Vašich představ a přání k Vaší maximální spokojenosti

V Pohořelicích a blízkém okolí se nachází mnoho přírodních a kulturních zajímavostí.